Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033     

Czy byliście już Państwo w naszym hotelowym ogrodzie? 

Restauracja Dworska hotelu wraz z malowniczym ogrodem zaprasza do odwiedzin przez cały rok. Zimą, zaśnieżony ogród jest doskonałym miejscem do ulepienia bałwana lub dla zabaw i gier integracyjnych dla firm. Świeże leśne powietrze pozwoli się podczas zabaw zrelaksować i odpocząć po trudach szkolenia bądź codzienności. 
Latem - bajkowy zielony hotelowy ogród- otwiera dla Państwa dodatkowo ogródek piwny z parasolkami, altany z wygodnymi kanapami, leżaki, koce.

Zapraszamy - rezerwacje grupowe po uprzednim ustaleniu menu.

Zarezerwuj miejsce!
tel 22 754 72 72 lub 500 702 033
lub napisz do nas: dworkonstancin@dworkonstancin.pl

Ogród Dworu Konstancin jest także idealnym miejscem do organizacji ślubów. Ślub w plenerze jest możliwy od 2015 roku. Proponujemy Państwu możliwość przeniesienia ceremonii z murów urzędów czy kościoła właśnie do naszego malowniczego ogrodu. Zaciszna okolica w centrum Parku Krajobrazowego oraz fachowa obsługa gwarantują zachowanie powagi i dostojności ceremonii.
Romantyczna sceneria, kameralny hotel w tle sprawią, iż ślub czy wesele w dworskim ogrodzie staną się wyjątkowym wspomnieniem.
Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją tak ważnego wydarzenia w hotelowym ogrodzie zapraszamy na spotkanie z Menedżer ds. Gastronomii Dworu Konstancin. Doradzimy, pomożemy, podpowiemy, zorganizujemy.
tel. 22 754 72 72 lub imprezy@dworkonstancin.pl