Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033     

Dwór Konstancin jest doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych


Hotel jest położony zaledwie 20 min. drogi od centrum Warszawy co pozwala łatwo i szybko dotrzeć na miejsce spotkania w samej Warszawie czy jej okolicy. Stylowe wnętrza dworskich sal szkoleniowych to doskonała przestrzeń do organizacji wszystkich rodzajów spotkań biznesowych: szkoleń, konferencji, prezentacji. Klimatyzowane, w pełni wyposażone sale z malowniczym widokiem, w zaciszu Dworu Konstancin sprawiają , iż każde szkolenie przebiega w miłej atmosferze. Część Bankietowo - Konferencyjna Dworu Konstancin składa się z dwóch, wzajemnie uzupełniających się części Restauracyjnej oraz Szkoleniowej

Dla większych spotkań biznesowych czy tez konferencji przeznaczona jest Sala Ogrodowa z oranżerią mieszcząca aż 140 osób. Sala konferencyjna jest nowocześnie wyposażona zapewniając wygodną przestrzeń również do obsługi cateringowej. Elastyczne rozwiązanie podziału sali zapewnia swobodę w zarządzaniu przestrzenią, pozwalającą organizować tu spotkania, szkolenia i konferencje różnej wielkości i charakteru.

Na potrzeby mniejszych szkoleń oddajemy dla Państwa dyspozycji Salę Zegarową oraz Salę Małą. Każda z sal konferencyjnych jest klimatyzowana i wyposażona w: dostęp do światłowodu i WiFi, rolety zaciemniające w oknach, ekran, projektor, flipchart, nagłośnienie i.in.

Zainteresowany organizacją spotkania firmowego?

Prosimy o kontakt z Menedżerem ds. Szkoleń
szkolenia[@]dworkonstancin.pl
tel 22 754 72 72

Z przyjemnością zorganizujemy każdy event i wyręczymy w przygotowaniach wielu integracji dla naszych gości. Dalej już Państwo nie muszą szukać- współpracujemy tylko z profesjonalistami, którzy realizują pomysły na imprezy i cieszą się razem z Państwem gdy radosne twarze uczestników eventów patrzą na Państwa z uznaniem i szacunkiem, a przełożony gratuluje fantastycznej organizacji wyjazdu firmowego. 
- W zakresie wieczorów tematycznych i zajęć outdoor współpracująca z nami od lat firma Bartbo zapewnia wzorowo atrakcje dla grup, nie tylko team-building. To nie sen organizatora eventu.. to rzeczywistość organizowanych przez nas i firmę Bartbo imprez. Nie przytłoczy państwa festyn czy wieczór firmowy, może wieczór tematyczny wewnątrz hotelu, a może jednak zajęcia outdoor w hotelowym lesie lub ogrodzie? ... Przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych i towarzyszących korzystamy z pomocy zawodowców - www.bartbo.pl. Pasjonaci eventów do każdego zapytania podchodzą profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem przygotowują ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, wymagań oraz preferencji każdej grupy.

- W zakresie organizacji niepowtarzalnych wieczorów z mocnymi trunkami pracujemy tylko z fachowcem i niezastąpionym gentelmanem w świecie Whisky www.lozadzentelmenow.pl.
Każda degustacja jest prowadzona przez pasjonatę z dużą wiedzą i nutką humoru. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu degustacji, które stanowią idealne zwieńczenie spotkań biznesowych oraz mogą być miłym akcentem integracyjnym. To wieczór nie tylko dla koneserów tych wybornych trunków czy cygar.
Organizujemy degustacje różnego rodzaju, przede wszystkim: whisky, cygar, nalewek, win, miodów pitnych i wielu innych. Degustacje dopasowujemy do Państwa życzeń, czasu, preferencji i ilości osób.
Zapytaj nas o szczegóły każdej z nich pisząc na meila szkolenia@dworkonstancin.pl

Dla naszych gości przygotowaliśmy szeroką gamę poczęstunków na czas spotkań:

  • Serwisy kawowe- różne warianty
  • Lunche serwowane i bufetowe
  • Kolacje zwykłe i uroczyste
  • Grille z ogniskiem