Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033     

Dwór Konstancin*** trzygwiazdkowy hotel oddalony zaledwie 12 km od Warszawy, w Konstancinie- Jeziornie to miejsce gdzie luksus łączymy z tradycją.Doskonała lokalizacja hotelu - w jedynym na Mazowszu Uzdrowisku- w samym centrum Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, dyskretna atmosfera i niekończące się możliwości wypoczynku, relaksu tworzą niepowtarzalność tego miejsca. Dworskiej kameralnej i profesjonalnej atmosfery pilnie strzeże niezastąpiony zespół pracowników.

Przyjazd w to magiczne miejsce w naturalny sposób łączy biznes z wypoczynkiem i relaksem. Klimat hotelu, a także leśnego naturalnego otoczenia sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju spotkaniom biznesowym i rodzinnym.

 
Hotel Konstancin
DWÓR KONSTANCIN***

Dwór Konstancin- trzygwiazdkowy hotel z restauracją oddalony zaledwie 12 km od Warszawy, w Konstancinie- Jeziornie to miejsce gdzie luksus łączymy z tradycją.

Hotel Konstancin
OTOCZONY SPOKOJEM

Przyjazd w to magiczne miejsce w naturalny sposób łączy biznes z wypoczynkiem i relaksem. Klimat hotelu, a także leśnego naturalnego otoczenia sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju spotkaniom biznesowym i rodzinnym.

Hotel Konstancin
WYŚMIENITA DWORSKA KUCHNIA

Dopełnieniem dworskich klimatów jest autorska karta menu z daniami staropolskimi i międzynarodowymi. Autorem dworskiej karty menu jest doświadczony Szef Kuchni.