Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033     

Zmęczeni po podróży, trudami dnia codziennego? Bolą was mięśnie i stawy? Chcieliby Państwo zadbać o siebie i zrelaksować się po trudnym szkoleniu w Dworze Konstancin ?:) 

Zapraszamy naszych gości hotelowych do www.ckr.pl gdzie możecie Państwo skorzystać z basenu, sauny, jacuzzi, groty solnej.

Mili goście! Podczas pobytu w Dworze Konstancin korzystacie Państwo z basenu, jacuzzi, saun i groty solnej na zasadach biletów ulgowych! Wystarczy w recepcji centrum rekreacyjnego CKR okazać aktualną hotelową kartę pobytu!

Basen w www.ckr.pl ma wymiary 12x25m i głębokość od 1,2 do 1,8 m. Wyposażony jest w gejzery, bicze wodne, przeciwprądy. Temperatura wody to 29 st. C. Goście hotelowi mogą także nauczyć się pływać, a także brać udział w zajęciach grupowych pod okiem fizjoterapeutów. Do Państwa dyspozycji jest dużo sprzętu wypornościowego, płytkie zejście do wody dla osób zaczynających swoją przygodę z wodą.  

Pływanie i masaże wodne są wskazane przede wszystkim dla osób ze schorzeniami narządów ruchu, a regularne korzystanie z basenu m.in.: odciąża kręgosłup, obniża napięcie mięśniowe, uaktywnia układ krążeniowo- oddechowy, zwiększa elastyczność aparatów ruchu, działa przeciwbólowo, hartuje organizm, pomaga zmniejszyć wagę ciała.

To wszystko dla naszych Gości- podczas pobytu- za okazaniem aktualnej karty pobytu! Karty pobytu przy zameldowaniu wydaje recepcja hotelu. W trosce o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych gości w CKR sugerujemy o zapoznanie się z godzinami otwarcia basenu, regulaminem oraz zabraniu ze sobą stroju kąpielowego, kąpielówek, czepka (obowiązkowy), klapek, ręcznika, okularków pływackich.

Zapraszamy!
To tylko 5 minut drogi spacerem od Dworu Konstancin.
ul. Gąsiorowskiego 12/14
Konstancin- Jeziorna 
Tel. basen: 22 703 05 55
Tel. grota solna 22 703 03 35
plywalnia@ckr.pl