Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033

WESELNE OKOLICE WARSZAWY W KONSTANCINIE

Zniżka na wesele

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji przyjęcia weselnego w malowniczym Dworze Konstancin ***. Liczymy, że nastrój położonego w zacisznym miejscu Dworu Konstancin, wyposażonego w salę balową o szczególnych wnętrzach połączoną z zapleczem hotelowym oraz możliwością skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji spowodują, że to nam powierzycie organizację uczty weselnej. 

Nasz wykwalifikowany personel służy doradztwem w zakresie przygotowań oraz zapewni profesjonalną obsługę w trakcie trwania imprezy. Chętnie przedstawimy rekomendacje zadowolonych z naszych usług Par Młodych, które nam zaufały i powierzyły organizację tego wyjątkowego święta.

Zainteresowany organizacją przyjęcia w Dworze Konstancin?

Prosimy o kontakt z Menedżerem ds. Gastronomii
imprezy@dworkonstancin.pl
tel 22 754 72 72

ZOBACZ TEŻ:

Z przyjemnością zorganizujemy każde Państwa przyjęcie okolicznościowe od początku do końca, także ślub w ogrodzie. Menedżer do spraw gastronomii Dworu Konstancin doradzi Państwu w każdym aspekcie od ustawienia sali, doboru atrakcji dodatkowych, poprzez dobór menu, napoi, a skończywszy na kompozycjach kwiatowych. Dostosujemy naszą ofertę do okoliczności i Państwa potrzeb. Z przyjemnością także wycenimy Państwa własną kompozycję menu i doradzimy.
Zaufały nam już setki Par Młodych oraz rodzin organizując u nas wesela, przyjęcia urodzinowe, chrzciny, komunie i wiele innych przyjęć. Dla Państwa komfortu i wypoczynku i błogiemu lenistwu w hotelowym ogrodzie przygotowaliśmy dwie stylowe altany z błogim cieniem, namioty oraz leżaki. Dzieci także znajdą coś dla siebie- cały ogród to morze możliwości gier i zabaw.  Dodatkowo są huśtawki, zjeżdżalnia, gra w bule czy badmintona.

Ogród Dworu Konstancin jest idealnym miejscem do organizacji ślubów. Ślub w plenerze jest możliwy od 2015 roku. Proponujemy Państwu możliwość przeniesienia ceremonii z murów urzędów czy kościoła właśnie do naszego malowniczego ogrodu. Zaciszna okolica w centrum Parku Krajobrazowego oraz fachowa obsługa gwarantują zachowanie powagi i dostojności ceremonii.
Romantyczna sceneria, kameralny hotel w tle sprawią, iż ślub czy wesele w dworskim ogrodzie staną się wyjątkowym wspomnieniem.
Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją tak ważnego wydarzenia w hotelowym ogrodzie zapraszamy na spotkanie z Menedżer ds. Gastronomii Dworu Konstancin. Doradzimy, pomożemy, podpowiemy, zorganizujemy.


Wesela - wnętrza
KLIMATYCZNE WNĘTRZE

Kompleksowa obsługa wesel
PROFESJONALNE DORADZTWO I OBSŁUGA

Organizacja wesel
DZIESIĄTKI ZADOWOLONYCH PAR