Dwór Konstancin *** ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna tel. kom. +48 500 702 033     

PAKIET POBYTOWY ROMANTYCZNIE DE LUX

Magiczne miejsce- Dwór Konstancin *** jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnych chwil. Spraw komuś niespodziankę, a my zatroszczymy się o resztę!

CENA PAKIETU: 1590 zł / 2 osoby

Na Państwa życzenie wyślemy wyjątkowe zaproszenie do wskazanej osoby jako niespodziankę.

PAKIET OBEJMUJE

  • 3 dni HB
  • 1 x koktajl owocowy (bomba witaminowa) dla 2 os.

ZABIEGI SPA DLA 2 PAŃ

  • peeling całego ciała- doskonale poprawiający kondycję skóry, sprawi, iż stanie się ona jedwabiście gładka i odświeżona
  • zabieg pielęgnacyjny na twarz wysokiej klasy preparatami 
  • manicure SPA


Zabiegi SPA zostały przygotowane specjalnie dla Gości Dworu Konstancin i odbywać się będą w pobliskim Salonie „Morpho” www.morpho.waw.pl. Wysoko wykwalifikowana kadra Dworu Konstancin i „Morpho” zapewnią Paniom miły wypoczynek, profesjonalna opiekę i pomogą się zrelaksować od trudów dnia codziennego. Natomiast niepowtarzalne położenie Dworu Konstancin – w centrum Chojnowskiego Parku Krajobrazowego) zapewni relaks z dala od zgiełku dużego miasta. Celem miłego urozmaicenia Państwa pobytu dodatkowo proponujemy (płatne dodatkowo): tężnie, jazda konna nordic walking, basen z jacuzzi , masażami wodnymi i grota solną w pobliskim www.ckr.pl.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% całości pobytu na konto hotelu w terminie do 3 dni od daty dokonania wstępnej rezerwacji.